Навісний кодовий замок підійде для валізи, рюкзака або сумки, також його можна використовувати для замикання шафок або ящиків. Тепер, щоб відкрити замок, знадобиться тризначний код, який буде відомий лише вам. З цим пристроєм ваші речі будуть у повній безпеці. Замок дуже компактний, стійкий до дій вологи та здатний витримати низькі температури. Практичний та простий у використанні. Як встановити код Початковий пароль замка “000”. Щоб встановити свій пароль, натисніть та утримуйте кнопку знизу замку гострим інструментом. Поверніть коліщатка, вибравши потрібну комбінацію, та відпустіть кнопку. Якщо захочете змінити код – просто повторіть ці дії.
Аксесуари, Без категорії
Навісний брелок кодовий замок-карабін на сумку/рюкзак/валіза Black
109 ₴
Кодовий замочок – брелок. Розмір –57 мм x 22 мм x 8 мм.
| Вага | 0.07 кг |
|---|---|
| Розміри | 5 × 2 × 0.5 см |
| Гарантія | 14 дней |
| Бренд | MRK |
| Колір | Black |
| Категорія | Замки |
| Призначення | Замки для чемоданов |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 5 мм |
| catroz | 4625847 |
| rozoldid | mrk6132 |
| UkrName | Навісний брелок кодовий замок-карабін на сумку/рюкзак/валіза Black |
| Колір спрощений | Чёрный |
Додайте відгук

Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку

Відгуки
Ще немає відгуків