Фото рюкзак протиударний водонепроникний Canon EOS (Кенон), сірий
Знаходьтеся ви на завданні або неквапливий фото. Компактний і місткий зручно розташовується на спині і легко переміщається вперед, надаючи швидкий безпечний доступ до камери при необхідності.
Особливості:
об’єктивів, а також велика кількість різних аксесуарів.
Дизайн рюкзака дозволяє самому формувати внутрішні відділення (всі перегородки на липучці).
Два сетки рюкзака.
Влазить DSLR камера, 1-3 додаткові лінзи та аксесуари (спалах, карти, батареї).
М’яке
Є шлейка, щоб возити рюкзак на ручці валізи.
Рюкзак є вологозахищеним. Виготовлений з водонепроникного поліестеру 1680D.
- Вміщує IPad Mini 7,9″.
.
Рюкзак підходить для таких моделей фотоапаратів:
- 00 650D, 700D, 750D, 760D, 800D, 100D, 200D, 1100D, 1200D, 1300D, 1500D, 3000D – з об’єктивом 18-135/18-200. 77D, 7D, 6D, 5D2, 6D2, 7D2, 5D2, 5D3 – з об’єктивом 18-135/18-200.
Якщо Ви не знайшли модель свого фотоапарата, напишіть нам. Також Ви можете порівняти розміри своєї фотокамери з внутрішніми розмірами рюкзака. Зовнішні розміри: Висота 33 см Ширина 27 см Товщина (глибина) 16 см.
Висота 31 см Ширина 23 см Товщина (глибина) 12 см.
Матеріал: водонепроникний нейлон
| Вага | 0.7 кг |
|---|---|
| Розміри | 27 × 16 × 33 см |
| Бренд | OEM |
| Матеріал | Полиэстер |
| Гарантія | 14 дней |
| Висота | 330 мм |
| Колір | Grey |
| Для моделей | Canon, EOS |
| Додаткові хар | Внешние размеры (ШxВхГ): 330 x 270 x 160 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Категорія | Рюкзаки |
| catroz | 2878 |
| Комплектація | Разделители, Рюкзак |
| Призначення | Видеокамеры, Объективы, Фотоаппараты, Экшн-камеры |
| Відділення для ноутбука | нет отделения для ноутбука |
| Особливості | Водонепроницаемый материал, Крепление для штатива |
| rozoldid | mrk2134 |
| Ширина | 270 мм |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| UkrName | Фото рюкзак протиударний водонепроникний для Canon EOS (Кенон), сірий |
| Колір спрощений | Серый |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |



Відгуки
Ще немає відгуків