Фоторюкзак Alloyseed W-2 Сірий. Цей легкий, міцний рюкзак пропонує універсальні відділення для зберігання. В результаті дозволяє вам поміститися в камеру, аксесуари та інші особисті речі в одному безпечному та зручному місці.
Міцний водонепроникний поліестер/нейлон зовнішній ( місткі внутрішні сховища (червоний). проклеєні і м’які роздільники, що настроюються. Також є інші варіанти рюкзаків.
Рюкзаки для камер, Фоторюкзаки
Фоторюкзак Alloyseed W-2 Сірий
1354 ₴
Професійний чудовий рюкзак для зберігання, щоб задовольнити ваші потреби.
Немає в наявності
| Вага | 0.65 кг |
|---|---|
| Розміри | 27 × 17 × 36 см |
| Бренд | Alloyseed |
| Колір | Серый |
| Відділення для ноутбука | нет отделения для ноутбука |
| Категорія | Рюкзаки |
| Призначення | Фотоаппараты |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 170 мм |
| catroz | 2878 |
| UkrName | Фоторюкзак Alloyseed W-2 Сірий |
| Колір спрощений | Серый |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |
Додайте відгук

Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку







Відгуки
Ще немає відгуків