Фоторюкзак Caden C003 Хакі – ідеальне поєднання сумки для фотокамери та рюкзака для відпочинку. Він може захистити вашу камеру від пошкоджень, пилу та подряпин завдяки міцному та міцному пінопластовому корпусу та м’якому антишоковому салону. Екологічно чиста та водостійка тканина. Зручна система перенесення та конструкція, що несе, дозволяють фотографам знімати прекрасні сцени. Просторий відсік. У кишені можна розмістити аксесуари: фільтри, акумулятори, зарядний пристрій, карти пам’яті, кабелі і т.д. Бренд: Caden Модель: C003 Колір: Сірий Розмір зовнішній: 48 * 30 * 18 см Підходить для більшості 15-дюймових ноутбуків. Матеріал: Полотно Вага: 1,8 кг
Фоторюкзак Caden C003 Хакі
Оригінальна ціна: 2600 ₴.2200 ₴Поточна ціна: 2200 ₴.
Немає в наявності
| Бренд | Caden |
|---|---|
| Призначення | Видеокамеры, Объективы, Фотоаппараты, Экшн-камеры |
| Вид | Рюкзаки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| Ширина | 300 мм |
| rozoldid | mrk2853 |
| Особливості | Водонепроницаемый материал, Крепление для штатива |
| Матеріал | Полиэстер |
| catroz | 2878 |
| Комплектація | Кодовый замок-карабин, Разделители, Рюкзак |
| Категорія | Рюкзаки |
| Глибина | 180 мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові хар | Внешние размеры (ШxВхГ): 320 x 170 x 460 мм |
| Для моделей | аксессуаров, вспышек, объективов, цифровых зеркальных фотокамер |
| Колір | Хаки |
| Висота | 480 мм |
| UkrName | Фоторюкзак Caden C003 Хакі |
| Колір спрощений | Коричневый |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |
| Відділення для ноутбука | есть отделение для ноутбука |












Відгуки
Ще немає відгуків