Цей фоторюкзак Caden D6 забезпечує чудовий захист для камери DSLR з об’єктивом та аксесуарами. Його внутрішня частина захистить гаджети. Знімні роздільники настроюються під ваші потреби. Унікальний дизайн мінімізує громіздкість та максимально збільшить простір для зберігання. Інтуїтивно зрозумілий дизайн, зручний плечовий ремінь та посилена спина, пропонують зручне транспортування вашої техніки. Можна ходити в походи, подорожі з фоторюкзаком Caden D6 набагато веселіше та легко. Просте та модне оформлення. Можна використовувати як туристичний або дозвілля рюкзак, що забезпечує вам легке життя. Також в наявності представлені інші рюкзаки. Бренд: Caden Модель: D6 Колір: Чорний Зовнішній розмір: 36 x 28 x 14 см Матеріал: нейлон Вага: 0,88 кг
| Бренд | Caden |
|---|---|
| Призначення | Видеокамеры, Объективы, Фотоаппараты, Экшн-камеры |
| Висота | 360 мм |
| Колір | Черный |
| Для моделей | аксессуаров, вспышек, объективов, цифровых зеркальных фотокамер |
| Додаткові хар | Внешние размеры (ШxВхГ): 290 x 150 x 370 мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Глибина | 140 мм |
| Категорія | Рюкзаки |
| Комплектація | Кодовый замок-карабин, Разделители, Рюкзак |
| catroz | 2878 |
| Матеріал | Полиэстер |
| Особливості | Водонепроницаемый материал, Крепление для штатива |
| rozoldid | 7242 |
| Ширина | 280 мм |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вид | Рюкзаки |
| UkrName | Фоторюкзак Caden D6 Чорний |
| Колір спрощений | Чёрный |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |









1 відгук для Фоторюкзак Caden D6 Чорний