Місткий фоторюкзак Caden K7, складається з великого відділення з перегородками, що перебудовуються, і відділенням для планшета. З кожного боку по одній кишені на гумці для аксесуарів. У додатковому відсіку можна розмістити різне дрібне приладдя: телефон, олівець, що чистить, світлофільтри. Є кріплення для штативу. https://www.youtube.com/watch?v=gcA0aDsUzu0 Місткість: камера з китовим об’єктивом, два ширококутні об’єктиви, довжинофокусний об’єктив, спалах, батареї, карти пам’яті.
Рюкзаки для камер, Фоторюкзаки
Фоторюкзак CADEN К7 (аналог Lowepro Flipside 400 AW)
1883 ₴
Універсальний фоторюкзак Caden K7
Немає в наявності
| Вага | 1.2 кг |
|---|---|
| Розміри | 27 × 16 × 42 см |
| Бренд | Caden |
| Відділення для ноутбука | нет отделения для ноутбука |
| Колір | Черный |
| Категорія | Рюкзаки |
| Призначення | Фотоаппараты |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 160 мм |
| catroz | 2878 |
| UkrName | Фоторюкзак CADEN К7 (аналог Lowepro Flipside 400 AW) |
| Колір спрощений | Чёрный |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |
Додайте відгук

Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку







Відгуки
Ще немає відгуків