Фоторюкзак Caden L5-2L Сірий Особливості: -Розкішна конфігурація; -Модний дизайн; -Удароміцний; -Влагостійкий; -стійкий до подряпин; -зносостійкий.
- Фоторюкзак Caden L5 розділений на два великі відділи для зберігання.
- Прибравши роздільник який надійно тримається на змійці, в результаті чого верхній і нижній відділ можна з’єднати в один великий.
- Так само в рюкзак з легкістю поміститися ноутбуки розміром до 14″ кріплення штатива до рюкзака.
- Задня частина має ортопедичні дихаючі підкладки, внаслідок чого зменшується навантаження на спину.
| Вага | 1.9 кг |
|---|---|
| Розміри | 32 × 19 × 47 см |
| Бренд | Caden |
| Відділення для ноутбука | диагональ до 14 дюймов |
| Колір | Серый |
| Категорія | Рюкзаки |
| Призначення | Фотоаппараты |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 190 мм |
| catroz | 2878 |
| UkrName | Фоторюкзак Caden L5-2L Сірий |
| Колір спрощений | Серый |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |












Відгуки
Ще немає відгуків