Фоторюкзак Careell C3080B – це ідеальне рішення для фотографів, які цінують стиль та функціональність. Виконаний в елегантних темно-сірому, світло-коричневому та сірому кольорах, він не лише практичний, а й естетичний. Місткий та ергономічний, він забезпечує надійний захист вашого обладнання завдяки міцним матеріалам та продуманій конструкції. Є відділення для ноутбука. Численні відділення дозволяють зручно розмістити все необхідне від камери до аксесуарів. Розмір: 32*22*44 см Вага: 1.6 кг
Фоторюкзак Careell C3080B Темно-сірий, світло-коричневий, сірий
2998 ₴
Немає в наявності
| Вага | 16 кг |
|---|---|
| Розміри | 22 × 32 × 44 см |
| Бренд | CAREELL |
| Категорія | Рюкзаки |
| Висота | 320 мм |
| Колір | Dark Grey, Gray, Light Brown |
| Для моделей | аксессуаров, вспышек, объективов, цифровых зеркальных фотокамер |
| Додаткові хар | Внешние размеры (ШxВхГ): 440 мм 320 мм 220 мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Глибина | 220 мм |
| catroz | 2878 |
| Призначення | Видеокамеры, Объективы, Фотоаппараты, Экшн-камеры |
| Матеріал | Полиэстер |
| Відділення для ноутбука | есть отделение для ноутбука |
| Особливості | Водонепроницаемый материал, Крепление для штатива |
| rozoldid | mrk3420 |
| Ширина | 440 мм |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| UkrName | Фоторюкзак Careell C3080B Темно-сірий, світло-коричневий, сірий |
| Колір спрощений | Коричневый, Серый |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |




Відгуки
Ще немає відгуків