Представляємо вашій увазі фоторюкзак Careell C3088 у стильному кольорі Хакі, який ідеально підійде для фотографів, які цінують комфорт та функціональність. Цей рюкзак забезпечує надійний захист вашого фотообладнання завдяки м’яким внутрішнім перегородкам та якісним матеріалам. Зовнішній вигляд рюкзака підкреслить вашу індивідуальність, а продуманий дизайн з багатьма зручними кишенями дозволяє завжди мати під рукою все необхідне. Розмір: 27*16*41 см Вага: 0.99 кг
| Вага | 99 кг |
|---|---|
| Розміри | 16 × 27 × 41 см |
| Бренд | CAREELL |
| catroz | 2878 |
| Висота | 270 мм |
| Колір | Khaki |
| Для моделей | аксессуаров, вспышек, объективов, цифровых зеркальных фотокамер |
| Додаткові хар | Внешние размеры (ШxВхГ): 410 мм 270 мм 160 мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Глибина | 160 мм |
| Категорія | Рюкзаки |
| Матеріал | Полиэстер |
| Призначення | Видеокамеры, Объективы, Фотоаппараты, Экшн-камеры |
| Відділення для ноутбука | есть отделение для ноутбука |
| Особливості | Водонепроницаемый материал, Крепление для штатива |
| rozoldid | mrk3846 |
| Ширина | 410 мм |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| UkrName | Фоторюкзак Careell C3088 |
| Колір спрощений | Коричневый |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |




Відгуки
Ще немає відгуків