Фотографюк через плече MRK AC-382 – слінгшот із системою швидкого доступу до камери, без необхідності знімати рюкзак. Підходить для компактної дзеркальної або системної камери. Виготовлений із міцного водовідштовхувального нейлону. Практичний дизайн внутрішнього простору та знімні роздільники дозволяють користувачеві зробити індивідуальне укладання фотообладнання. Особливості: Наплічний ремінь з регулюванням довжини. Бічний доступ до камери без потреби знімати рюкзак. Індивідуальна організація внутрішнього простору. Надійний та міцний водовідштовхувальний матеріал. Зовнішня кишеня для пляшок та інших речей. Підходить для компактної дзеркальної або системної камери. Також є інші варіанти рюкзаків.
Рюкзаки для камер, Фоторюкзаки
Фоторюкзак через плече MRK AC-382
936 ₴
Фоторюкзак із системою швидкого доступу до камери.
Немає в наявності
| Вага | 0.3 кг |
|---|---|
| Розміри | 32 × 18 × 13 см |
| Бренд | MRK |
| Відділення для ноутбука | нет отделения для ноутбука |
| Колір | Черный |
| Категорія | Рюкзаки |
| Призначення | Фотоаппараты |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 130 мм |
| catroz | 2878 |
| UkrName | Фоторюкзак через плече MRK AC-382 |
| Колір спрощений | Чёрный |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |
Додайте відгук

Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку






Відгуки
Ще немає відгуків