Фоторюкзак Cwatcun D76 Large Чорний
| Вага | 1.8 кг |
|---|---|
| Бренд | Cwatcun |
| Відділення для ноутбука | нет отделения для ноутбука |
| Гарантія | 14 дней |
| Висота | 420 мм |
| UkrName | Фоторюкзак Cwatcun D76 Large Чорний |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| Ширина | 320 мм |
| rozoldid | mrk2127 |
| Особливості | Водонепроницаемый материал, Крепление для штатива |
| Призначення | Видеокамеры, Объективы, Фотоаппараты, Экшн-камеры |
| catroz | 2878 |
| Матеріал | Полиэстер |
| Категорія | Рюкзаки |
| Глибина | 190 мм |
| Додаткові хар | Внешние размеры (ШxВхГ): 420 x 320 x 190 мм |
| Для моделей | аксессуаров, вспышек, объективов, цифровых зеркальных фотокамер |
| Колір | Black |
| Колір спрощений | Чёрный |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |







Відгуки
Ще немає відгуків