Фоторюкзак rolltop Lightpro MY01 з відділом під ноутбук чорний. Опис: -Стильний рюкзак rolltop Lightpro MY01, для подорожей, сумісний з більшістю DSLR камер; -Вміщує корпус камери DSLR з прикріпленим об’єктивом та 1-2 додатковими об’єктивами та аксесуарами; -Регульовані, м’які роздільники дозволяють налаштувати відсік для камери; -Зовнішня кишеня підходить для ноутбука 15,6 дюймів. -Зовнішній USB Порти та роз’єми Також є інші варіанти рюкзаків. Зовнішні розміри: 50*30*16 см Вага: 1,3 кг Матеріал: Водонепроникний поліестер Функція: водостійка, протиударна, зносостійка Колір: Чорний Підходить для ноутбука: 15,6 дюймів
Фоторюкзак rolltop Lightpro MY01 з відділом під ноутбук Чорний
Оригінальна ціна: 1989 ₴.1670 ₴Поточна ціна: 1670 ₴.
Немає в наявності
| Вага | 1.1 кг |
|---|---|
| Бренд | LightPro |
| Призначення | Видеокамеры, Объективы, Фотоаппараты, Экшн-камеры |
| Вид | Рюкзаки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| Ширина | 300 мм |
| rozoldid | 6436 |
| Особливості | Водонепроницаемый материал, Крепление для штатива |
| Матеріал | Полиэстер |
| catroz | 2878 |
| Комплектація | Кодовый замок-карабин, Разделители, Рюкзак |
| Категорія | Рюкзаки |
| Глибина | 160 мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові хар | Внешние размеры (ШxВхГ): 310 x 170 x 510 мм |
| Для моделей | аксессуаров, вспышек, объективов, цифровых зеркальных фотокамер |
| Колір | Черный |
| Висота | 500 мм |
| UkrName | Фоторюкзак rolltop Lightpro MY01 з відділом під ноутбук чорний |
| Колір спрощений | Чёрный |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |
| Відділення для ноутбука | диагональ до 15.6 дюймов |







Відгуки
Ще немає відгуків