Фоторюкзак слінг Caden D15 має великий внутрішній простір. Основне відділення може вмістити 1 прим. DSLR / бездзеркальний корпус камери та 3 об’єктиви. Він оснащений міцними регульованими дільниками з м’якою підкладкою, що підходять для різних камер та об’єктивів. На рюкзак можна вішати штатив або монопод у регульовану вставку з правого боку, з сітчастою кишенею для кріплення штативу.
Фоторюкзак слінг Caden D15 чорний + дощовик + замок
Оригінальна ціна: 1255 ₴.1005 ₴Поточна ціна: 1005 ₴.
| Бренд | Caden |
|---|---|
| Призначення | Видеокамеры, Объективы, Фотоаппараты, Экшн-камеры |
| Висота | 440 мм |
| Колір | Черный |
| Для моделей | аксессуаров, вспышек, объективов, цифровых зеркальных фотокамер |
| Додаткові хар | Внешние размеры (ШxВхГ): 280 x 160 x 450 мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Глибина | 150 мм |
| Категорія | Рюкзаки |
| Комплектація | Кодовый замок-карабин, Разделители, Рюкзак |
| catroz | 2878 |
| Матеріал | Полиэстер |
| Особливості | Водонепроницаемый материал, Крепление для штатива |
| rozoldid | 11195 |
| Ширина | 270 мм |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вид | Рюкзаки |
| UkrName | Фоторюкзак слінг Caden D15 чорний + дощовик + замочок |
| Колір спрощений | Чёрный |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |







1 відгук для Фоторюкзак слінг Caden D15 чорний + дощовик + замок