Фоторюкзак Sodial червоний Ідеально підійде для вашої дзеркальної камери. Є відділення для ноутбука. Водонепроникний. З можливістю регулювання внутрішніх полиць. За бажання перегородки виймаються і рюкзак може переносити особисті речі. Зручний, акуратний, практичний, надійний, якісний! Сумісний з: для Canon/Nikon/sony/Olympus/Pentax та інших дзеркалок та фототехніки. Також є інші варіанти рюкзаків.
| Бренд | Sodial |
|---|---|
| Призначення | Видеокамеры, Объективы, Фотоаппараты, Экшн-камеры |
| Вид | Рюкзаки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| Ширина | 260 мм |
| rozoldid | 5834 |
| Особливості | Водонепроницаемый материал, Крепление для штатива |
| Матеріал | Полиэстер |
| catroz | 2878 |
| Комплектація | Кодовый замок-карабин, Разделители, Рюкзак |
| Категорія | Рюкзаки |
| Глибина | 170 мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові хар | Внешние размеры (ШxВхГ): 270 x 180 x 340 мм |
| Для моделей | аксессуаров, вспышек, объективов, цифровых зеркальных фотокамер |
| Колір | Красный |
| Висота | 330 мм |
| UkrName | Фоторюкзак Sodial червоний |
| Колір спрощений | Красный |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |
| Відділення для ноутбука | есть отделение для ноутбука |







Відгуки
Ще немає відгуків