Фоторюкзак Sodial Сірий – чудовий вибір для фотографів та мандрівників. Він має міцні зовнішні стінки, які захищають ваше обладнання від пошкоджень та зіткнень.
Фоторюкзак Sodial Сірий
Оригінальна ціна: 1719 ₴.1561 ₴Поточна ціна: 1561 ₴.
Немає в наявності
| Вага | 1.1 кг |
|---|---|
| Бренд | Sodial |
| Призначення | Видеокамеры, Объективы, Фотоаппараты, Экшн-камеры |
| Висота | 430 мм |
| Колір | Серый |
| Для моделей | аксессуаров, вспышек, объективов, цифровых зеркальных фотокамер |
| Додаткові хар | Внешние размеры (ШxВхГ): 280 x 190 x 440 мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Глибина | 180 мм |
| Категорія | Рюкзаки |
| Комплектація | Кодовый замок-карабин, Разделители, Рюкзак |
| catroz | 2878 |
| Матеріал | Полиэстер |
| Особливості | Водонепроницаемый материал, Крепление для штатива |
| rozoldid | 5813 |
| Ширина | 270 мм |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вид | Рюкзаки |
| UkrName | Фоторюкзак Sodial Сірий |
| Колір спрощений | Серый |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |
Фоторюкзак Sodial Сірий






Відгуки
Ще немає відгуків