Стильні ремінці для Xiaomi Mi Band 5/6/7 виготовлені з міцного та практичного матеріалу. Їхнє яскраве забарвлення перетворить гаджет на оригінальний аксесуар, який стане чудовим доповненням модного образу. У комплекті чотири ремінці + 4 металеві кнопки. Висока якість Міцні та зручні ремінці виготовлені з водовідштовхувального матеріалу. Вони витримують великі навантаження, легко відмиваються від бруду і зберігають презентабельний зовнішній вигляд. З ними користувач може відстежувати рівень активності у будь-яких умовах. Надійність Ремінці з жорсткою капсулою для трекера. Вона забезпечує щільне захоплення гаджета, не допускаючи його падіння навіть за інтенсивних тренувань. Проста застібка дозволяє регулювати довжину браслета, забезпечуючи високий рівень комфорту. Особливості: Стійкі до забруднення, води, косметики Регульований розмір Змінний браслет Надійне кріплення трекера
Комплект ремінців MRK для Xiaomi Mi Band 7/6/5 Cappucino, чотири ремінці + 4 металеві кнопки
244 ₴
Силіконовий ремінець для фітнес-трекера стане Вашим надійним супутником. Різноманітність забарвлень ремінця, дозволить підібрати аксесуар до трекера відповідно до ваших уподобань і крім того, він підкреслить вашу індивідуальність.
| Вага | 0.05 кг |
|---|---|
| Розміри | 1 × 10 × 10 см |
| Бренд | MRK |
| Колір | Beige, Light pink, Marsala, White |
| Категорія | Аксессуары для смарт-часов и трекеров |
| Тип | Ремешок |
| Матеріал ремінця | Силикон |
| Сумісність | Mi Band 5, Mi Band 6, Mi Band 7 |
| Призначення | Фитнес-трекеры |
| Розмір ремінця | 150-210 мм |
| catroz | 4627561 |
| Гарантія | 14 дней |
| rozoldid | MRKQ0111 |
| UkrName | Комплект ремінців MRK для Xiaomi Mi Band 7/6/5 Cappucino, чотири ремінці + 4 металеві кнопки |
| Колір спрощений | Бежевый, Белый, Красный, Розовый |


Відгуки
Ще немає відгуків