Стильні ремінці для Xiaomi Mi Band виготовлені з міцного та практичного матеріалу. Їхнє яскраве забарвлення перетворить гаджет на оригінальний аксесуар, який стане чудовим доповненням модного образу. Висока якість Міцні та зручні ремінці виготовлені з водовідштовхувального матеріалу. Вони витримують великі навантаження, легко відмиваються від бруду і зберігають презентабельний зовнішній вигляд. З ними користувач може відстежувати рівень активності у будь-яких умовах. Надійність Ремінці з жорсткою капсулою для трекера. Вона забезпечує щільне захоплення гаджета, не допускаючи його падіння навіть за інтенсивних тренувань. Проста застібка дозволяє регулювати довжину браслета, забезпечуючи високий рівень комфорту. Особливості: Стійкі до забруднення, води, косметики Регульований розмір У комплекті 5 металевих кнопок Змінний браслет Надійне кріплення трекера
Комплект ремінців MRK для Xiaomi Mi Band 4/3 Joy, п’ять ремінців (світло-рожевий, світло-фіолетовий, темно-сірий, жовтий, салатовий) + 5 металевих кнопок
Оригінальна ціна: 301 ₴.156 ₴Поточна ціна: 156 ₴.
Силіконовий ремінець для фітнес-трекера стане Вашим надійним супутником. Різноманітність забарвлень ремінця, дозволить підібрати аксесуар до трекера відповідно до ваших уподобань і крім того, він підкреслить вашу індивідуальність.
| Вага | 0.05 кг |
|---|---|
| Розміри | 1 × 10 × 10 см |
| Бренд | MRK |
| Колір | Gray, Green, Light pink, Light Violet, Yellow, Charcoa |
| Категорія | Аксессуары для смарт-часов и трекеров |
| Тип | Ремешок |
| Матеріал ремінця | Силикон |
| Сумісність | Mi Band 3, Mi Band 4 |
| Призначення | Фитнес-трекеры |
| Розмір ремінця | 150-210 мм |
| catroz | 4627561 |
| Гарантія | 14 дней |
| rozoldid | mrk2005 |
| UkrName | Комплект ремінців MRK для Xiaomi Mi Band 4/3 Joy, п'ять ремінців (світло-рожевий, світло-фіолетовий, темно-сірий, жовтий, салатовий) + 5 металевих кнопок |
| Колір спрощений | Желтый, Зеленый, Розовый, Серый, Фиолетовый |


Відгуки
Ще немає відгуків