Відбивач CY 100х150 см ультра-легкий 5в1 – найоптимальніший для фотозйомки ростових портретів, незамінний на планері і для весільних фотосесій, оскільки може охоплювати найбільшу площу для освітлення об’єкта зйомки. фотографа, як професіонала, так любителя. Він використовується для відображення освітлення, так само і для зміни кольору відбитого світла. Відбивачі використовуються для роботи з природним освітленням, але вони також не замінні у всіх професійних та аматорських фотостудіях. Відбивач для фотозйомки 5 в 1 розсіює, вирівнює, відбиває і прекрасно заповнює світлом об’єкт фотозйомки, так само рефлектор може бути використаний як альтернатива джерела світла, що бракує. Використовується в портретній, предметній та макрофотозйомці. Відбивач характеризуються високою міцністю та якістю за найнижчими цінами. Матеріали відбивача виготовлені із міцних матеріалів, з часом шари не стираються, не кришаться і не відшаровуються. Навіть після кількох років використання рефлектор виглядатиме так само, як і на момент покупки. Міцний та гнучкий металевий каркас дозволяє багаторазово складати та розкладати шари, не побоюючись розриву матеріалу чи тріщини у каркасі. Золотий шар – наповнення теплим відбитим світлом, що підвищує контраст; Срібний шар – має високу відбивну здатність; Шар-дифузор – чудово розсіює світло; Білий шар – ефект природного світла, біле тло; Чорний шар – видаляє непотрібні відблиски та поглиблює тіні, покращує глибину тонового діапазону, поглинає світло. Характеристики: Краще поєднання продуктивності та багатофункціональності; Розміри 100х150 см; Овальна форма; П’ять шарів: золотий, срібний, дифузор шар, білий, чорний; Легке складання та складання; Невелика вага. В комплект входить спеціальний чохол для зберігання та перенесення відбивача.
Світловідбивачі, софтбокси
Відбивач CY 100х150 см ультралегкий 5в1
1099 ₴
Складаний розсіювач для фотостудії.
Наявність: Немає в наявності
| Вага | 0.75 кг |
|---|---|
| Розміри | 5 × 27 × 27 см |
| Гарантія | 14 дней |
| catroz | 157234 |
| UkrName | Відбивач CY 100х150 см ультралегкий 5в1 |
| rozoldid | mrk6849 |
| Тип | Отражатели |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір спрощений | Цвет не указан |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |
Додайте відгук

Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку








Відгуки
Ще немає відгуків