ZRLP-90 – це революційний бездротовий перкусійний масажний пристрій, який використовує швидкі вібрації, що повторюються, для стимуляції припливу крові і тепла в м’язах. Завдяки запатентованій технології та потужному моменту, що крутить, ZRLP-90 видає 3200 ударів за хвилину, дозволяючи досягти наступних результатів: • Зняття м’язового болю і втоми; • Поліпшення циркуляції та кровотоку; • Зняття м’язових спазмів та тригерів; • Збільшення працездатності м’язів та їх м’якій розтяжці; • Зняття атрофії, артритів; • Швидке відновлення після тренувань та будь-яких фізичних навантажень; • Покращення загального стану шкіри Особливості масажера ZRLP-90: • 260 швидкостей роботи з можливістю плавного регулювання на LED екрані • Перезаряджуваний літій-іонний акумулятор (до 3 годин безперервної роботи) • Сенсорний дисплей • зручних насадок у комплекті, для опрацювання різних груп м’язів; • Ергономічний дизайн та мала вага пристрою – 1 кг • Високоякісний ABS пластик, силікон та гума • Потужний безщітковий двигун, 60W • Зручний компактний кейс для транспортування
Портативний ручний масажер для тіла та м’язів, перкусійний масажер, м’язовий масажний пістолет ZRLP Boost MRK 90 Чорний
Оригінальна ціна: 5243 ₴.4173 ₴Поточна ціна: 4173 ₴.
Портативний ручний масажер.
Немає в наявності
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Розміри | 30 × 25 × 15 см |
| Бренд | MRK |
| Колір | Черный |
| Гарантія | 14 дней |
| catroz | 81233 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції | Регулировки интенсивности массажа |
| Харчування | Аккумулятор, Сеть |
| Вид масажера | Портативный (ручной) массажер |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | Массажер – 1 шт. Сменные насадки – 6 шт. Инструкция – 1 шт. Зарядное устройство (220Вт) – 1 шт. Портативный футляр – 1 шт. |
| Кількість насадок | 6 |
| Тип масажу | Акупрессура (точечный массаж), Антицеллюлитный, Вибромассаж, Импульсный, Перкуссионный, Разминание, Ударно-кулачковый |
| Кількість режимів масажу | 6 |
| Призначення | Для бедер, Для головы, Для живота (пресса), Для икр, Для лица, Для ног, Для поясницы, Для рук, Для спины, Для тела, Для шеи и плеч |
| rozoldid | mrk2038 |
| UkrName | Портативний ручний масажер для тіла та м'язів, перкусійний масажер, м'язовий масажний пістолет ZRLP Boost MRK 90 Чорний |
| Колір спрощений | Чёрный |




Відгуки
Ще немає відгуків