Тканинний еластичний ремінець для Xiaomi Mi Band 8/9 виготовлений із міцного та практичного матеріалу. Його яскраве забарвлення перетворить гаджет на оригінальний аксесуар, який стане чудовим доповненням модного образу. Розмір (L) Підходить для обхвату зап’ястя – 160-180 мм. Висока якість: міцний та зручний ремінець виготовлений з еластичного матеріалу, що дозволяє шкірі дихати. Він витримує великі навантаження, легко відмивається від бруду і зберігає презентабельний зовнішній вигляд. З ним користувач може відстежувати рівень активності у будь-яких умовах. Надійність: ремінець має жорстку капсулу для трекера. Вона забезпечує щільне захоплення гаджета, не допускаючи його падіння навіть за інтенсивних тренувань.
Mi Band 8, Mi Band 9, Ремінці для Xiaomi mi Band / Redmi Band / Apple Watch
Ремінець тканинний Braided Mono Loop MRK для фітнес браслета Xiaomi Mi Band 8/9, розмір (L) 170mm Рожевий
146 ₴
| Вага | 0.035 кг |
|---|---|
| Розміри | 14 × 2 × 25 см |
| Бренд | MRK |
| catroz | 4627561 |
| Колір | Pink |
| Гарантія | 14 дней |
| Категорія | Аксессуары для смарт-часов и трекеров |
| Матеріал ремінця | Нейлон |
| Призначення | Фитнес-трекеры |
| rozoldid | mrk3976 |
| Сумісність | Mi Band 8 |
| Тип | Ремешок |
| UkrName | Ремінець тканинний Braided Mono Loop MRK для фітнес браслета Xiaomi Mi Band 8/9, розмір (L) 170mm Рожевий |
| Розмір ремінця | L (160-180 мм) |
| Колір спрощений | Розовый |
Додайте відгук

Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку



Відгуки
Ще немає відгуків