Рюкзак Osoce S10 Сірий – щоденний рюкзак для ноутбука з USB-роз’єм для заряджання. Є відділення для ноутбука. Особливості:
- Екологічний
- Багатоцільовий
- Водонепроникний
- Рюкзак для ноутбука.
1067 ₴
Щоденний водонепроникний рюкзак для ноутбука.
Немає в наявності
Рюкзак Osoce S10 Сірий – щоденний рюкзак для ноутбука з USB-роз’єм для заряджання. Є відділення для ноутбука. Особливості:
| Вага | 0.8 кг |
|---|---|
| Розміри | 41 × 28 × 14 см |
| Бренд | Osoce |
| Колір | Серый |
| Відділення для ноутбука | есть отделение для ноутбука |
| Вид | Рюкзаки |
| Категорія | Для женщин, Для мужчин |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 140 мм |
| catroz | 4630377 |
| UkrName | Рюкзак Osoce S10 Сірий |
| Колір спрощений | Серый |


Оставьте свой имейл чтобы товары из корзины не пропали. И, кто знает, может быть, мы даже вышлем вам небольшую скидку :)
Відгуки
Ще немає відгуків