Рюкзак Osoce S25 Сірий. Є відділення для ноутбука. https://www.youtube.com/watch?v=HyXEaVBAwnU Також в наявності є інші варіанти рюкзаків. Варіанти рюкзаків.
Міські рюкзаки
Рюкзак Osoce S25 Сірий
874 ₴
Багатофункціональний міський рюкзак з відділення для ноутбука.
Немає в наявності
| Вага | 0.9 кг |
|---|---|
| Розміри | 45 × 32 × 26 см |
| Колір | Серый |
| Відділення для ноутбука | есть отделение для ноутбука |
| Бренд | Osoce |
| Вид | Рюкзаки |
| Категорія | Для женщин, Для мужчин |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 260 мм |
| catroz | 4630377 |
| UkrName | Рюкзак Osoce S25 Сірий |
| Колір спрощений | Серый |
Додайте відгук

Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку









Відгуки
Ще немає відгуків