Виготовлений з легкого та зносостійкого нейлону, що захищає пристрій від ударів та пошкоджень. Портативний, модний та практичний. Зручно носити із собою. Є відділення для ноутбука. З кількома кишенями можна зберігати мишу, кабель живлення і т.д. Відмінно підходить для подорожей, ділової поїздки, роботи, навчання і т.д.
| Вага | 0.68 кг |
|---|---|
| Розміри | 40 × 30 × 12 см |
| Бренд | Osoce |
| Колір | Красный, Черный |
| Категорія | Для женщин, Для мужчин |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Вмещает формат А4, С USB, С замком |
| Спинка | Жесткая |
| Застібка | Молния |
| Розміри | 40 х 30 х 12 см |
| catroz | 4630377 |
| Гарантія | 14 дней |
| rozoldid | mrk2036 |
| UkrName | Рюкзак OSOCE S8 з портом USB Чорний/Червоний |
| Колір спрощений | Красный, Чёрный |
| Відділення для ноутбука | есть отделение для ноутбука |
Додайте відгук

Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку


Відгуки
Ще немає відгуків