Слінг сумка через плече Osoce B19 Чорний – водонепроникна сумка із захистом анти-злодій.
Міські рюкзаки
Слінг сумка через плече Osoce B19 Чорна
345 ₴
Водонепроникна сумка із захистом анти-злодій.
Немає в наявності
| Вага | 0.230 кг |
|---|---|
| Розміри | 32 × 18 × 5 см |
| Колір | Черный |
| Бренд | Osoce |
| Вид | Рюкзаки |
| Категорія | Для женщин, Для мужчин |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 50 мм |
| catroz | 4630377 |
| UkrName | Слінг сумка через плече Osoce B19 Чорна |
| Колір спрощений | Чёрный |
Додайте відгук

Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку







Відгуки
Ще немає відгуків