Стильний та місткий рюкзак для фототехніки, об’єктива та інших необхідних аксесуарів. Дощовик для рюкзака + кодовий замочок-карабін у подарунок. Колір дощовика та замочка варіюється. Зовні виріб виглядає як повноцінний рюкзак. Всередині передбачені спеціальні осередки для розміщення об’єктива, зарядного пристрою, акумулятора та ін. Осередки в рюкзаку знімні та кріпляться на липучках, ви самі можете формувати їх довжину та ширину. Перегородки, які розташовані в основному відділенні, кріпляться за допомогою липучок, що дозволяє легко переставити їх залежно від розмірів фотоапарата. Рюкзак оснащений внутрішніми та зовнішніми кишенями для аксесуарів, має кріплення для штатива. Переваги: Швидкий доступ до техніки Вміщує велике обладнання Кишені для аксесуарів Кріплення для штатива Вологозахисна тканина Якісне пошиття Надійна блискавка Місткість: Одна дзеркальна камера з середнім зум-об’єктивом, додаток, пам’яті, батареї та зарядний пристрій). Монопод або штатив Розміри: Висота 31 см, Ширина 28 см, Глибина 14 см, Висота (внутрішня) 30 см, Ширина (внутрішня) 27 см, Глибина (внутрішня) 13 см.
Стильний рюкзак для фототехніки (фотоапарата) Photo Bag фоторюкзак + дощовик + кодовий замочок-карабін із кріпленням для штатива та перегородками на липучках. Чорний із зеленим
Оригінальна ціна: 777 ₴.708 ₴Поточна ціна: 708 ₴.
Стильний рюкзак з кольоровою підкладкою
Немає в наявності
| Вага | 0.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 27 × 13 × 30 см |
| Бренд | Indepman |
| Матеріал | Полиэстер |
| catroz | 2878 |
| Комплектація | Кодовый замок-карабин, Разделители, Рюкзак |
| Особливості | Водонепроницаемый материал, Крепление для штатива |
| Додаткові хар | Внешние размеры (ШxВхГ): 310 x 280 x 140 мм |
| Для моделей | аксессуаров, вспышек, объективов, цифровых зеркальных фотокамер |
| Колір | Black, Green |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| Висота | 300 мм |
| Призначення | Видеокамеры, Объективы, Фотоаппараты, Экшн-камеры |
| Категорія | Рюкзаки |
| Відділення для ноутбука | нет отделения для ноутбука |
| Гарантія | 14 дней |
| rozoldid | MRK-Q0145 |
| UkrName | Стильний рюкзак для фототехніки (фотоапарата) Photo Bag фоторюкзак + дощовик + кодовий замочок-карабін з кріпленням для штатива і перегородками на липучках. Чорний із зеленим |
| Колір спрощений | Зеленый, Чёрный |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |












Відгуки
Ще немає відгуків