Сумка для фототехніки Caden F1 кольору Хакі. Містка сумка Caden F1 зовні схожа на звичайну похідну сумку. Якщо вийняти спеціальний м’який контейнер для фототехніки, що дозволяє вмістити камеру і два додаткові об’єктиви. Покриття сумки з водовідштовхувальної полотняної тканини не лише надає сумці “вінтажний” вигляд, але й не дає вашій технікі постраждати від води, а спеціальні м’які вставки допоможуть вберегти її від пошкоджень. За бажанням вставки можна прибрати для збільшення місткості. Додаткове відділення може служити для зберігання аксесуарів – світлофільтрів, карток пам’яті, акумуляторів. Металеві петлі та блискавки гарантують довговічність та зручність у використанні. Також є інші варіанти сумок. Бренд: Caden Модель: F1 Розмір зовнішній: 38*18*24 см Розмір внутрішній: 30*13*20 см Матеріал: водонепроникне полотно мікрофібру Вага: 0.9 кг
Рюкзаки для камер, Фотосумки
Сумка для фототехніки Caden F1 Хакі
1398 ₴
Стильна сумка для фототехніки
Немає в наявності
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Розміри | 35 × 21 × 14 см |
| Відділення для ноутбука | нет отделения для ноутбука |
| Колір | Хаки |
| Категорія | Рюкзаки |
| Призначення | Фотоаппараты |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 180 мм |
| catroz | 2876 |
| Для моделей | аксессуаров, вспышек, объективов, цифровых зеркальных фотокамер |
| Матеріал | Полиэстер |
| rozoldid | mrk2363 |
| Сумісність | Canon, Fuji, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sony |
| Гарантія | 14 дней |
| UkrName | Сумка для фототехніки Caden F1 Хакі |
| Колір спрощений | Коричневый |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |
5 відгуків для Сумка для фототехніки Caden F1 Хакі
| 5 зірок | 100% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
1-5 of 5 reviews
Додайте відгук

Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку








сумка прийшла. колір, як на фото. містка
Якісно дуже добре. Сумка була акуратно упакована +1 бал)
Сумка дуже добротна, виконана якісно. Кожен шов зроблений за цю вартість чудово. Фурнітура непогана, але можна і краще. Сумка зручна, влазить все обладнання, і тепер можна не хвилюватися за нього в дорозі, адже воно складене в якісну сумку з каркасом, в якому думаю, якщо навіть фотик кинути з першого поверху, нічого не буде. Штатив влазить добре, але не дуже зручно, тому що сумка не може після цього рівно стояти. Загалом, за ці гроші і взагалі, сумка прекрасна, і якщо вам потрібно щось подібне, раджу.
href=”https://ae01.alicdn.com/kf/U6cf45f88dd3b44e690cfb2d9744afc80i.jpg” title=”” rel=”noopener nofollow ugc”>
href=”https://ae01.alicdn.com/kf/U48256c8742514ee99f0400ec19937308T.jpg” title=”” rel=”noopener nofollow ugc”>
Сумка гарна. Вона виглядає місткою, добре форму тримає і плюс кріплення до камери та штативу. Гарна покупка.
href=”https://ae01.alicdn.com/kf/U0a121090ad8448c9a49dfc300503beadT.jpg” title=”” rel=”noopener nofollow ugc”>
href=”https://ae01.alicdn.com/kf/Ua8199a65a88049158a43af2ddf98eaddv.jpg” title=”” rel=”noopener nofollow ugc”>
href=”https://ae01.alicdn.com/kf/U4ebe2c27fd614b668a09ba926aa471c9f.jpg” title=”” rel=”noopener nofollow ugc”>
href=”https://ae01.alicdn.com/kf/U101ee627258b49639148f583b822e754T.jpg” title=”” rel=”noopener nofollow ugc”>

Сумка дійшла за два дні, якість відмінна, містка. рекомендую продавця