Тканинний монобраслет додасть вам і вашим годинникам Xiaomi Mi Band індивідуальність. Еластичний тканинний ремінець з плетінням дуже комфортно прилягає до зап’ястя, не натирає і дозволяє шкірі дихати. Сумісний з Xiaomi Mi Band 5/6/4/3. Ідеальний для занять спортом. При необхідності ремінець можна прати. розмір – М (обхват зап’ястя 145-160 мм); Важливо визначити обхват зап’ястя перед вибором ремінця відповідного розміру.
Mi Band 3/4, Mi Band 5/6, Ремінці для Xiaomi mi Band / Redmi Band / Apple Watch
Тканинний монобраслет Braided Solo Loop MRK для фітнес браслета Xiaomi Mi Band 6/5/4/3 (M) 160mm синій
100 ₴
Blue
| Вага | 0.009 кг |
|---|---|
| Розміри | 1 × 3 × 17 см |
| Колір | Blue |
| Категорія | Аксессуары для смарт-часов и трекеров |
| Тип | Ремешок |
| Матеріал ремінця | Текстиль |
| Сумісність | Mi Band 3, Mi Band 4, Mi Band 5, Mi Band 6 |
| Призначення | Фитнес-трекеры |
| catroz | 4627561 |
| Гарантія | 14 дней |
| rozoldid | mrk3055 |
| UkrName | Тканинний монобраслет Braided Solo Loop MRK для фітнес браслета Xiaomi Mi Band 6/5/4/3 (M) 160mm синій |
| Розмір ремінця | M (145-165 мм) |
| Колір спрощений | Синий |
Додайте відгук

Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку

Відгуки
Ще немає відгуків