Фоторюкзак PROWELL DC21439 Сірий.

Так само в наявності є інші варіанти рюкзаків.
1614 ₴
Сучасний рюкзак для фототехніки.
Немає в наявності
| Вага | 0.75 кг |
|---|---|
| Розміри | 28 × 16 × 45 см |
| Бренд | Prowell |
| Колір | Серый |
| Категорія | Рюкзаки |
| Призначення | Фотоаппараты |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 160 мм |
| catroz | 2878 |
| UkrName | Фоторюкзак PROWELL DC21439 Сірий |
| Колір спрощений | Серый |
| Доставка/Оплата | LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay, Накладений платіж з частковою передплатою 150 грн |


Оставьте свой имейл чтобы товары из корзины не пропали. И, кто знает, может быть, мы даже вышлем вам небольшую скидку :)
Відгуки
Ще немає відгуків